Drodzy Rodzice, Kochane dzieci..

jak jest w Watercolor Marina? Przyjemnie, przytulnie i prawdziwie.My nie mówimy, "tylko u nas", " jedynie my", "najlepiej z nami". My, chcemy cieszyć się i być z dziećmi razem, razem na dobre i czasem gorsze dni. I w tym wspólnym czasie pokazujemy dzieciom jak wiele dzieje się wokół nas.. Razem z nimi rośniemy, śmiejemy się, smucimy, pracujemy. Patrzymy, ale przede wszystkim wspieramy i wzmacniamy ich zrównoważony rozwój poprzez zabawę, wartościowe pomysły i rzetelne zajęcia dydaktyczne. W każdym roku zmieniamy się tak jak zmieniają się nasze dzieci. Nasze Watercolor Marina jest jak dom, w którym otacza nas spokój i bezpieczeństwo, dom, w którym beztroska nie oznacza braku zasad i wartości. Kochamy to miejsce i dlatego dajemy dzieciom dobre wychowanie, solidne fundamenty edukacyjne i przestrzeń do współpracy z Rodzicami.

Przedszkole z grupą żłobkową Watercolor Marina znajduje się w pobliżu stacji metra Wolska / Płocka w cichym i spokojnym pasażu Kacza od 2011 roku. Jest placówką wpisaną do rejestru pod numerem 94 /PPN / 11.

Od początku współpracujemy z tą samą firmą przyrządzającą dla nas posiłki, smaczne i różnorodne oparte o współpracę z dietetykiem.

Mimo dynamicznych zmian na rynku pracy od początku współpracujemy z tymi samymi nauczycielami zajęć dodatkowych, poznajemy nowych,  a nasza stała kadra wybierana jest starannie. Doceniamy wartość dobrego zespołu, a każda zmiana, jeśli jest konieczna,  mamy nadzieję jest nie mniej dobra.

Naszch Rodziców i ich Rodziny oraz Rodziców zainteresowanych naszą placówką zapraszamy serdecznie na naszą stronę na portalu społecznościowym Facebook https://www.facebook.com/watercolormarina/

i grupy zamkniętej Dzieciaki z Mariny https://www.facebook.com/groups/498695710489156/.

Z korespondencji......

,wrzesień 2019.                             ,Najcenniejszym i najtrwalszym podarunkiem jaki można dać dziecku - jest wykształcenie."

Szanowna Pani Dyrektor,

Składamy Pani i całemu zespołowi Przedszkola Watercolor Marina w Waszawie serdeczne podziękowania za: opiekę, nauczanie, wychowanie, stworzenie Przedszkola zapewniającego rodzinną atmosferę i poczucie bezpieczeństwa, wspaniałą i wykwalifikowaną kadrę. Jesteśmy wdzięczni za wspólnie spędzone niezapomniane trzy lata, za przekazywanie ogromnej wiedzy, wskazywanie perspektyw, darzenie sympatią i olbrzymie wsparcie. Zawsze będziemy powracać do wspomnień z lat przedszkolnych spędzonych w Watercolor Marina z wielkim sentymentem.

Alan z rodziną

Szanowna Pani Aneto!
Szanowny Panie Krzysztofie!

W tym miejscu chcieliśmy wyrazić nasze najwyższe uznanie dla Państwa pracy, której efektem było stworzenie tak przytulnego, radosnego i przyjaznego dla dziecka i rodziców miejsca, jakim jest Przedszkole Watercolor Marina. Nasz synek Staś rozpoczął swą przygodę z edukacją, zabawą i radosnym spędzaniem czasu w kręgu dzieciaków właśnie w Państwa Przedszkolu. Gdy Staś przyszedł po raz pierwszy do Przedszkola był maluszkiem, brzdącem, ledwie szkrabem – miał niecałe 2,5 roku. Teraz wyrósł z niego chłopiec, który w Watercolor Marinie zobaczył co to teatrzyk, jasełka, zabawy, spacery no i nauka w gronie rówieśników pod serdecznym i czułym okiem Państwa oraz Pań Nauczycielek. Nie zapomnimy ile serca i czułości w opiekę nad naszym Stasiem, szczególnie w pierwszym, najtrudniejszym okresie adaptacyjnym włożyła Pani Aneta oraz Panie Nauczycielki.
Za to wszystko raz jeszcze dziękujemy.
Życzymy powodzenia i serdecznie pozdrawiamy pisząc „do zobaczenia”, bo – tak jak dotychczas - liczymy na spotkanie przy nadarzających się okazjach.

Rodzice Stasia, który wspominając Watercolor Marine mówi „moje psedskole”

..."dziękujemy za wszystko,byliście bardzo dobry, my Was często pamiętamy"  S.Nalbaldyan mama Irene

Pani Dyrektor,

bardzo dziękujemy za 8 miesięcy, które nasz Staś mógł spędzić w Pani przedszkolu. Był tu bardzo szczęśliwy, a my już od pierwszych dni mieliśmy pewność, że dokonaliśmy właściwego wyboru. Przez ten okres niezwykle się rozwinął. Z tygodnia na tydzień widzieliśmy postępy.
Pani przedszkole to wspaniałe miejsce. Pełne ciepła.

Dwa tygodnie temu przyszedł na świat braciszek Stasia. Gdy tylko podrośnie, mamy nadzieję, że znajdzie się dla niego miejsce w Watercolor Marina.

Dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy,
Karolina i Wojtek Trzos