W zakresie żywienia współpracujemy z firmą cateringową Diatta, która przejęła wcześniejszego naszego dostawcę Betty Food zachowując lubiane przez nas smaki.
Gotując kierują się hasłem: każdego dnia kolorowo i smacznie.
Krótka historia :
"Firma Diatta istnieje na rynku od 5 lat i specjalizuje się w żywieniu zbiorowym dzieci i młodzieży a w szczególności w prowadzeniu kuchni szkolnych oraz dostarczaniu posiłków do szkół, przedszkoli i żłobków w formie cateringu.

Jest partnerem kampanii na rzecz naturalnej i zdrowej diety w przedszkolach – ZDROWY PRZEDSZKOLAK.
W naszych kuchniach gotujemy zgodnie z wymogami HACCP, GHP, GMP. Układając jadłospis dbamy o urozmaiconą dietę najmłodszych serwując im smaczne, zdrowe i kolorowe posiłki. Jako zasadę przyjęliśmy zero ulepszaczy i zero konserwantów. Stosujemy zawsze świeże składniki co powoduje, że nasze potrawy mają niezapomniany i wyjątkowy smak. Wszystkie produkty mączne i wypieki przygotowywane są przez naszych szefów kuchni z wachlarzem dodatków: otręby, siemię lniane, amarantus ekspandow. Cukier zastąpiliśmy ksylitolem a mleko UHT mlekiem ryżowym.
Jesteśmy również certyfikowanym partnerem Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.

Jako firma chętnie współpracujemy z rodzicami oraz dyrekcjami szkół i przedszkoli i żłobków aktywnie uczestnicząc w życiu placówek. Uśmiech na twarzy i pełne brzuszki dzieci to najlepszy dowód, że gotujemy z myślą o najmłodszych."
Wszystkie jadłospisy w Diatta przygotowywane są przez wykwalifikowanego dietetyka z uwzględnieniem zasad zdrowego żywienia i potrzeb naszych Klientów.

Dieta standard jest dostarczana w zbiorczych pojemnikach w termoportach bezpośrednio po przygotowaniu.
Diety specjalne pakowane indywidulanie z oznaczeniem diety. ( w szczególnych przypadkach - udostępniamy podwieczorek w tej diecie na wynos).
Przykładowe menu standard i diet specjalnych.