Szanowni Państwo,

Odwieszenie rekrutacji: nowe zapisy:

Z uwagi na zdrowie i bezpieczeństwo sanitarne do odwołania obowiązuje reżim sanitarny opisany w naszym przewodniku:

1. przyprowadzanie i odbiór dzieci odbywać się będzie do drzwi i od drzwi, bez wchodzenia Rodziców do wewnątrz, a przed odbiorem dziecka od Rodzica będzie mierzona temperatura.

2. do odwołania obowiązuje również zakaz przynoszenia jakichkolwiek przedmiotów przez dziecko do placówki.  ( w tym rowerków, hulajnóg i wózków ).

Mimo obostrzeń ograniczających nasze relacje jesteśmy otwarci na każdą inną formę kontaktów. Dbamy o to, by dzieci w żaden sposób nie odczuły zmienionej organizacji i od wejścia do Mariny czuły się bezpiecznie.

 

Serdecznie zapraszamy dzieci do Watercolor Marina w ciągu całego roku szkolnego. Jeżeli dysponujemy wolnymi miejscami z pewnością przyjmiemy Państwa dziecko. 

Informacje na temat rekrutacji w 2022 roku do  Watercolor Marina w Warszawie, otrzymacie Państwo pod  pisząc maila na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Szanowni Rodzice, do naszej placówki przyjmujemy dzieci szczepione zgodnie z listą szczepień obowiązkowych.

W ramach naszej oferty wychowawczo-dydaktycznej dla małego dziecka w nowym roku szkolnym poza urozmaiconym programem edukacyjnym prowadzonym przez nauczyciela wychowania przedszkolnego, pedagogiki rozwoju małego dziecka  dla dwulatków proponujemy pomoce dydaktyczne.  Zapewniamy naukę przez zabawę w pogodnej i domowej atmosferze w szczególności: j. angielski przez " przyjazne zanurzenie" w zabawie językowej , profilaktykę logopedyczną,  ćwiczenia z relaksacji / umiejętność wyciszania/ i ruchowe, muzyczne - najlepsze, co uszy mojego dziecka mogą słuchać, a nogi tańczyć.

Nasz wspólny pobyt i program w grupie maluszków jest jak spotkanie, w domu pełnym dobrych emocji, bezpieczeństwa i radości. Spotkaniem w domu, w którym rozwijamy się i wzrastamy odsłaniając i odkrywając nowe obszary. Cieszymy się, że Państwa dziecko jest właśnie z nami i chcemy, by ten pierwszy czas poza rodzinnym domem był mądrą przygodą w drodze do przedszkola.

W trakcie roku szkolnego orgazuiujemy: teatrzyki, rodzinne , spotkania i imprezy wg kalendarza wydarzeń wspólnego dla Watercolor Marina

Materiały internetowe Watercolor Marina  mają jedynie charakter informacyjny. Nie stanowią oferty w rozumienia prawa handlowego.

 

Przedszkole i Żłobek - Watercolor Marina PPN nr 94 Warszawa

Domowa atmosfera w wychowaniu przedszkolnym i opiece żłobkowej.

Szanowni Rodzice

Warszawa Wola, Śródmieście zaprasza do Watercolor Marina, małego przedszkola z grupą żłobkową. Sprawdzony program edukacji przedszkolnej i małego dziecka wspierany autorskimi projektami nauczycieli i organizacji współpracujących.

Jesteśmy tutaj - Warszawa Wola, Śródmieście. Spokojna okolica, choć blisko do Centrum - metro w pobliżu. Ciekawe zajęcia rozszerzające wiedzę i umiejętności, warsztaty, wydarzenia specjalne. Zajęcia w małych grupach dydaktycznych. Poza podstawą programową prowadzimy zajęcia sportowe na sali gimnastycznej, zajęcia językowe, zajęcia taneczne, profilaktykę logopedyczną, warsztaty artystyczne i ruchowe, lekcje edukacyjne w placówce i w miejscach kultury i sztuki / teatr, muzeum/, teatrzyki, Organizujemy wycieczki edukacyjne, rodzinne imprezy okolicznościowe / m. innymi spotkania wigilijne, dzień babci i dziadka, piknik rodzinny/ i imprezy okolicznościowe dla dzieci.

Wprowadziliśmy program "Mini Marina" dla dzieci w wieku żłobkowym oparty o zanurzenie nauki w zabwie. Program poznawania języka angielskiego jest integralną częścią edukacji, opieki i wychowania.

Watercolor Marina to niepubliczna placówka oświatowa zarejestrowana jako PPN "Watercolor Marina" nr 94, jest niepubliczną placówką wpisaną do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonej przez m.st. Warszawa, placówka uzyskała zgodę Inspektoratu Sanitarnego, Komendy Powiatowej Straży Pożarnej oraz Biura Edukacji ( Wydział Edukacji i Wychowania) nastawiona na rozwój, inwestycje w dobre inicjatywy, warsztaty, szkolenia. Uczymy się od Was Rodziców, uczymy się z innymi by najlepiej uczyć i bawić dzieci, zmieniać niezmienne, a wciąż korzystać z doświadczenia poprzednich pokoleń, tradycji i wartości. Żebyśmy Razem potrafili żyć dobrze w Warszawie, tutaj na Woli, i kiedyś w świecie. Przychodząc do Nas Rodzice mają pewność, że Watercolor Marina to znakomite miejsce na dobry start i wychowanie przedszkolne, na ciekawy czas przed rozpoczęciem przedszkola / grupa żłobkowa / dla każdego dziecka. Zapraszamy dzieci już od 16 miesiąca życia. Szukaj Nas -Warszawa Wola, Śródmieście.