Szanowni Państwo,

Odwieszenie rekrutacji: nowe zapisy:

Zakładka: Rekrutacja i Sobotnie papierówki

Serdecznie zapraszamy dzieci do Watercolor Marina w ciągu całego roku szkolnego. Jeżeli dysponujemy wolnymi miejscami z pewnością przyjmiemy Państwa dziecko. 

Wszystkie informacje na temat rekrutacji od września  2020 rok do  Grupy Żłobkowej  Watercolor Marina w Warszawie, otrzymacie Państwo pod numerem telefonu 600 234 721.

Szanowni Rodzice, do naszej placówki przyjmujemy dzieci szczepione zgodnie z listą szczepień obowiązkowych.

W ramach naszej oferty wychowawczo-dydaktycznej dla małego dziecka w nowym roku szkolnym poza urozmaiconym programem edukacyjnym prowadzonym przez nauczyciela wychowania przedszkolnego, pedagogiki rozwoju małego dziecka  dla dwulatków proponujemy pomoce dydaktyczne "Trampolina dla Najmłodszych" PWN. Zapewniamy naukę przez zabawę w pogodnej i domowej atmosferze w szczególności:

- j. angielski przez " przyjazne zanurzenie" w zabawie językowej 4 razy w tygodniu,

- a dla chętnych zajęcia z drugim językiem obcym.

 - : w okresie kwiecień - maj _ listopad - styczeń  zajęcia na sali gimnastycznej ))

- profilaktykę logopedyczną i terapię ręki / dwa razy w tygodniu /.

- zajęcia taneczno-rytmiczne  i gimnastyka  korekcyjna / raz w tygodniu/

-  ćwiczenia z relaksacji / umiejętność wyciszania/ i ruchowe

- pomelody - najlepsze, co uszy mojego dziecka mogą słuchać, a nogi tańczyć

Teatrzyki, rodzinne , spotkania i imprezy wg kalendarza wydarzeń przedszkola.

Programy podstawowe uzupełniamy autorskimi projektami w zakresie zajęć plastycznych, muzycznych, małej motoryki,  przyrody, a w tym roku rozwijamy projekt "Mały MIŚ w świecie wielkiej literatury" Mali Artyści, Mali Odkrywcy, zajęcia dydaktyczne dla dwulatków w oddzielnym bloku zajęć.

Zajęcia płatne dodatkowo: na życzenie Rodziców możemy rozszerzyć ofertę zajęć dodatkowych o wybrane przez Rodziców zajęcia płatne. Rodzice zapisanych dzieci pokrywają 80% kursu - opłata semestralna płatna z góry.

Materiały internetowe Watercolor Marina  mają jedynie charakter informacyjny. Nie stanowią oferty w rozumienia prawa handlowego.

 

Przedszkole i Żłobek - Watercolor Marina PPN nr 94 Warszawa

Domowa atmosfera w wychowaniu przedszkolnym i opiece żłobkowej.

Szanowni Rodzice

Warszawa Wola, Śródmieście zaprasza do Watercolor Marina, małego przedszkola z grupą żłobkową już od 14 m.ż. Sprawdzony program edukacji przedszkolnej i małego dziecka wspierany autorskimi projektami nauczycieli i organizacji współpracujących. Pracują z nami nauczyciele wychowania przedszkolnego,animatorzy i lektorzy - języka angielskiego, logopeda,współpracujemy z psychologiem, zumba, teatrzyki, gimnastyka korekcyjna, sala gimnastyczna i zajęcia na boisku

Jesteśmy tutaj - Warszawa Wola, Śródmieście. Spokojna okolica, choć blisko do Centrum - metro w pobliżu. Ciekawe zajęcia rozszerzające wiedzę i umiejętności, warsztaty, wydarzenia specjalne. Zajęcia w małych grupach dydaktycznych. Poza podstawą programową prowadzimy zajęcia sportowe na sali gimnastycznej, zajęcia językowe, zajęcia taneczne, profilaktykę logopedyczną, warsztaty artystyczne i ruchowe, lekcje edukacyjne w placówce i w miejscach kultury i sztuki / teatr, muzeum/, teatrzyki, Organizujemy wycieczki edukacyjne, szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej dla dzieci i Rodziców, rodzinne imprezy okolicznościowe / m. innymi spotkania wigilijne, dzień babci i dziadka, piknik rodzinny/ i imprezy okolicznościowe dla dzieci.

Wprowadziliśmy program "Mini Marina" dla dzieci w wieku żłobkowym oparty o zanurzenie nauki w zabwie. Program poznawania języka angielskiego jest integralną częścią edukacji, opieki i wychowania.

Watercolor Marina to niepubliczna placówka oświatowa zarejestrowana jako PPN "Watercolor Marina" nr 94, jest niepubliczną placówką wpisaną do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonej przez m.st. Warszawa, placówka uzyskała zgodę Inspektoratu Sanitarnego, Komendy Powiatowej Straży Pożarnej oraz Biura Edukacji ( Wydział Edukacji i Wychowania) nastawiona na rozwój, inwestycje w dobre inicjatywy, warsztaty, szkolenia. Uczymy się od Was Rodziców, uczymy się z innymi by najlepiej uczyć i bawić dzieci, zmieniać niezmienne, a wciąż korzystać z doświadczenia poprzednich pokoleń, tradycji i wartości. Żebyśmy Razem potrafili żyć dobrze w Warszawie, tutaj na Woli, i kiedyś w świecie. Przychodząc do Nas Rodzice mają pewność, że Watercolor Marina to znakomite miejsce na dobry start i wychowanie przedszkolne, na ciekawy czas przed rozpoczęciem przedszkola / grupa żłobkowa / dla każdego dziecka. Zapraszamy dzieci już od 14 miesiąca życia. Szukaj Nas -Warszawa Wola, Śródmieście.